Emina Jahovic eski eşi Mustafa Sandal’ın yeni sevgilisine yakalandı!

Mustafa Sandal, oğlu Yaman ve sevgilisi Melis Sütşurup'la Bodrum'da tatil yaptı. Eski eşi Emina Jahovic'i ise merak sardı! Sırp şarkıcı, sahte hesap açıp sosyetik güzeli takibe aldı.

Mustafa Sandal, kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Melis Sütşurup’la soluğu tatilde aldı. Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic sahte hesap açarak Sütşurup’u takibe aldı. Sosyetik güzel hesabın Emina tarafından açıldığını anladı.

Mustafa Sandal’la 10 yıllık evliliğini 2018’de bitiren Emina Jahovic, sosyal medya mağduru oldu. Fake hesabından Sandal’ın aşkının paylaşımlarını inceleyen Jahovic, kendisini ele verdi.

Yaptığı paylaşımları saniyeler sonra görüntüleyen takipçi, Melis Sütşurup’un dikkatinden kaçmadı. Merak uyandıran takipçiyi inceleyen Sütşurup, bu hesaptan sürekli Emina Jahovic’e güzel yorumlar yapıldığını fark etti. Bir de üstüne Jahovic’in resmi hesabıyla aynı paylaşımları yapan hesabın sahte olduğu ortaya çıktı.

Bu durumu yakın arkadaşlarına kahkahalar eşliğinde anlatan sosyetik güzel, Instagram’dan komik bir gönderme yaptı. Sütşurup İbrahim Tatlıses’in “Biliyor musun? Seni tanıyorum ve biliyorum. Haberin olsun” dediği videoyu paylaştı.

 

İbrahim Tatlıses’in bir videosunu paylaşan Sütşurup, “Günlerdir storylerimi izleyen fake hesabın kim olduğunu bulmuşumdur” notu düştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu